Doliu la America Express. Din păcate, a murit subit: „Vine cu o veste tristă pentru echipa noastră”

Media/TV

Doliu la America Express. Din păcate, a murit subit: „Vine cu o veste tristă pentru echipa noastră”

Doliu la America Express. Din păcate, a murit subit: „Vine cu o veste tristă pentru echipa noastră”

Doliu la America Express. Unul dintre cei mai simpatici foști concurenți trece prin clipe foarte grele, iar despre acest lucru a decis să vorbească Alina Ceușan, noua vedetă Pro TV, prezentatoarea emisiunii „Love Island”, fiind și cea datorită căreia, cumva, Pufeh a devenit o figură publică.

Doliu la America Express. Pufeh a suferit o pierdere imensă, mama lui a murit în urmă cu foarte puțin timp. Fără să dea prea multe amănunte despre pierderea suferită, influencerul s-a rezumat la o posta pe contul lui de Instagram o fotografie cu un portret de-al mamei lui, alături de care a așezat cuvinte care transmit starea nu tocmai bună prin care trece.

Doliu la America Express

„Atunci când arta se transformă în cicatrici. Acesta este portretul mamei mele când avea în jur de 16 ani. Întotdeauna am iubit această lucrare, iar acum am simțit să o dau mai departe.”, a scris Pufeh.

Alina Ceușan a postat un mesaj, în care își exprimă regretul față de pierderea lui Pufeh, dar și faptul că îi este alături cu orice are nevoie.

„Din păcate ziua de azi… vine și cu o veste tristă pentru echipa noastră. Pufeh are un deces în familie 🖤🕊️ și aș vrea să îl susținem aici.”, a scris vedeta Pro TV pe canalul ei privat de Instagram.

Continue Reading
To Top